Rzęsy i brwi

Brwi i rzęsy nadają charakteru całej twarzy oraz wpływają w znaczący sposób na Nasz wygląd. Korekcja łuku brwiowego może optycznie wyszczuplić twarz, zmienić jej kształt czy ją wymodelować. Dlatego odpowiedni kształt i kolor łuku brwiowego czy podkreślenie rzęs są tak istotne. Zapraszamy do zabiegów z zakresu stylizacji okolic brwi i rzęs takich jak henna, regulacja brwi i rzęs.
rzesy

„Rzęsy, które noszą Gwiazdy” – przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs metodą 1:1, jak sama nazwa wskazuje, polega na przyklejaniu do każdej pojedynczej, naturalnej, wcześniej odseparowanej rzęsy, jej sztucznego odpowiednika (bądź naturalnego, z norki). Używa się w tym celu specjalnego kleju i precyzyjnych, cieniutkich szczypczyków.

Przedłużone rzęsy utrzymują się na oku około 6 tygodni, jednak należy pamiętać, że jest to czas obejmujący wypadnięcie ostatniej doklejonej rzęsy. Dlatego uzupełnianie powinno być wykonywane co ok. 3 tygodnie.

Inne metody przedłużania rzęs

  • metoda 2:1– doklejenie dwóch rzęs z norek, do jednej naturalnej rzęsy.
  • Volume Russian Style– Najcieńsze dostępne na rynku rzęsy syntetyczne o grubości 0,03 i 0,05 doklejamy od 2 do 8 sztucznych do każdej naturalnej rzęsy. Uzyskujemy w taki sposób bardzo gęsty wachlarz lekkich rzęs.

Henna Brwi / Rzęs

Henna brwi i rzęs to doskonała metoda na podkreślenie oprawy oka, pozwalająca oszczędzić dużo czasu w wykonaniu codziennego makijażu. Wyregulowane i podkreślone brwi poprawiają wygląd twarzy i czynią makijaż dodatkowo atrakcyjniejszym.

Przygotowuje się ją poprzez wykonanie odpowiedniej mieszanki henny i wody utlenionej. Henna stanowi bardzo dobre rozwiązanie dla Pań ceniących swój czas i żyjących w nieustającym biegu.

home_beauty2_gallery2
home_beauty2_gallery5

Regulacja Brwi

Regulacja brwi ma na celu wizualną poprawę wyrazu twarzy, na którą bardzo duży wpływ ma właśnie ich kształt. Regulując kontury brwi można nadać dowolny wyraz twarzy, pogodny lub bardziej surowy w zależności jaki narzuciliśmy sobie aktualnie image.

Odpowiednio dopasowany kształt brwi, bez względu na preferowany styl w dużym stopniu polepszy wygląd twarzy i uczyni bardziej wyrazistym Twoje spojrzenie.