SPA w ciąży

Ciąża to wyjątkowe dziewięć miesięcy w życiu kobiety. Niestety jest to okres bardzo obciążający organizm przyszłej mamy, min. za sprawą intensywnych zmian hormonalnych jak również powiększającego się brzuszka. Pojawiają się wahania nastrojów, senność. W tym okresie zmienia się także kondycja skóry, wykazując większą wrażliwość i przesuszenie.

Dla przyszłych mam

Przyszłe mamy powinny docenić SPA w ciąży, czyli zabiegi relaksacyjne i pielęgnujące skórę, poprawiające poziom nawilżenia i odżywienia skóry.

Bardzo istotne jest, aby kobieta w ciąży dbała o swoje ciało i dzięki temu czuła się piękniejsza i szczęśliwsza. W myśl zasady: szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko.

spa_w_ciazy

Doświadczenie

Ponieważ sama będąc mamą wiem jak wyjątkowe są potrzeby kobiet ciężarnych, dlatego moja oferta SPA w ciąży stworzona została z myślą o komforcie i bezpieczeństwie przyszłych mam. Zadbam o to, aby każdy zabieg wykonany był w atmosferze pełnego wyciszenia oraz relaksu, w trosce o Was drogie mamy.

Bezpieczeństwo

Dzięki współpracy z marką Rhonda Allison która posiada 30 lat doświadczenia na rynku Amerykańskim można w sposób całkowicie bezpieczny zadbać o najbardziej problematyczną skórę przyszłej mamy, a jak wiadomo w tym okresie na naszej twarzy wydarzyć się może dosłownie wszystko. Rhonda Allison w swojej ofercie posiada mieszaniny kwasów medycznych, które są całkowicie bezpieczne zarówno dla przyszłej mamy jak i maluszka.

Rhonda Allison

Zabiegi pielęgnacyjne stóp i dłoni

Ciąża to okres, kiedy stopy i dłonie wymagają wyjątkowej dbałości. Prawie ,, z dnia na dzień’’ zmienia się tak wiele. Zmiany, które pojawiają się wraz z rosnącym w Twoim brzuchu maluszkiem, stają się ogromnym obciążeniem.

Manicure jak najbardziej może być wykonywany, należy uważać jedynie, by wykonać go delikatnie. Kwestią sporną jest malowanie paznokci, gdyż wielu lekarzy ginekologów ogląda paznokcie swoich pacjentek, jako zwierciadło ich stanu zdrowia.

Young female with fresh clear skin, white background

„Szczęśliwa Mama”

Specjalnie dla Was Drogie Mamy przygotowałam Pakiet Szczęśliwa Mama, który zawiera zabieg na twarz, manicure oraz pedicure.