BRWI I RZĘSY

Henna brwi i rzęs

Henna brwi i rzęs to doskonała metoda na podkreślenie oprawy oka, pozwalająca oszczędzić dużo czasu w wykonaniu codziennego makijażu. Wyregulowane i podkreślone brwi poprawiają wygląd twarzy i czynią makijaż dodatkowo atrakcyjniejszym.

Henna pudrowa NIKK MOLE – naturalna stylizacja i architektura brwi

Henna pudrowa to innowacyjna metoda do stylizacji brwi, która nie tylko podkreśli kolor włosków, ale przy okazji je dogłębnie odżywi. Oparta w 100 % na naturalnych składnikach roślinnych, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczna i hipoalergiczna. Bardzo ważne jest to , że w celu aktywacji nie łączy się jej, tak jak w przypadku zwykłej henny z wodą utlenioną, a specjalnie spreparowaną wodą. Henna zwykła rozrabiana z wodą utlenioną tak naprawdę barwi włosa, ale niestety zawsze go trochę osłabi.

Henna pudrowa daje naturalny efekt odżywienia, ceniony również w przypadku braku włosa który z różnych przyczyn jest słaby lub go po prostu nie ma. Włosy odrastają zdrowsze, grubsze, bardziej błyszczące! Henna pudrowa regularnie stosowana przywraca wzrost brwi nawet o 60%!

Niewątpliwą jej zaletą jest szeroka gama kolorystyczna, która pozwala uzyskać kolor o różnych odcieniach i tonacjach, idealnie dopasowany do każdej urody.

Ponadto w Studio Urody Angel nałożenie henny  pudrowej na włoski poprzedzone jest geometrią i architekturą brwi, która pozwala uzyskać idealnie dopasowany do twarzy kształt.

Efekty po zabiegu:

Jak postępować po zabiegu?

Jeśli chcemy utrzymać jak najbardziej intensywny efekt, należy dostosować się do zaleceń:

Jak można przedłużyć efekt?

Polecamy używanie olejku dostępnego w naszym salonie, który ma silne działanie odbudowujące i regenerujące nawet bardzo uszkodzone brwi, lub brwi po przeszczepie. 

Wygładza on łuski włosów, sprawiając, że brwi stają się jędrne, jedwabiste oraz wzmocnione. 

Dodatkowo kompleks olejków utrzymuje kolor na dłużej i co ważne nie powoduje wypłukiwania się henny z włosów oraz skóry.

Laminacja brwi In Lei

Laminacja brwi to zabieg idealny dla osób, które pragną posiadać idealnie wystylizowane brwi, jednocześnie zachowując ich naturalność. Zabieg ten doprowadzi włoski do ładu, nada im pożądany kierunek oraz wzmocni i zregeneruje strukturę włosków.

Jeśli Twoje brwi są jasne lub wyjątkowo rzadkie do zabiegu laminacji możemy dołożyć koloryzację henną albo wypełniacz na brwi. Brwi będą układać się w dobrym kierunku, co sprawi, że codzienne malowanie ich pomadą czy kredką będzie czystą przyjemnością.

Laminacja brwi utrzymuje się od 4 do 6 tygodni.

Laminacja rzęs In Lei – Lash Filler Inlei® to innowacyjna włoska kuracja do rzęs. Została opracowana tak, aby zapewnić długotrwały efekt i składa się z kilku etapów:

InLei® FILLER, który pogrubia, odżywia, zagęszcza i wzmacnia strukturę rzęs

Efekt zabiegu to piękne podkręcenie, wzmocniony kolor i blask oraz pogrubienie* rzęs naturalnych

“Lash Filler” jest rewolucyjnym serum, ponieważ wpływa nie tylko na grubość już wyrosłych włosków, ale również stymuluje cebulki i proliferację keratyny!

Efekty po zabiegu:

*Jako jedyny na świecie udowodnił w testach klinicznych swoją skuteczność zagęszczania włosków, która wzrasta średnio o 24% w ciągu zaledwie trzech zabiegów.

Rzęsy po liftingu można tuszować, korzystać z basenu oraz sauny, nie wpływa to na jakość liftingu.

Jak postępować po zabiegu?

Aby efekty liftingu były jak najdłuższe po wykonanym zabiegu przez 24h nie zaleca się:

Przeciwwskazania:

Stylizacja rzęs

„Rzęsy, które noszą Gwiazdy” – przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1, 2D-5D

Jeśli marzysz o pięknych, długich, grubych i podkręconych rzęsach to proponujemy najbardziej profesjonalną i efektowną metodę przedłużania i zagęszczania rzęs dostępną na rynku.

Zabieg polega na przyklejaniu pojedynczej rzęsy syntetycznej lub kępki złożonej z kilku rzęs (w zależności od metody) do pojedynczej rzęsy naturalnej.

Każde oko jest inne, traktujemy je więc indywidualnie i stosujemy do każdego specjalną oprawę. W zależności od potrzeby i życzenia Klientki doskonalimy wygląd oka poprzez dobór odpowiedniej  długości oraz grubości dając efekt naturalnych, zagęszczonych bądź ekstremalnie wydłużonych rzęs.

 

Przedłużone rzęsy utrzymują się na oku około 6 tygodni, jednak należy pamiętać, że jest to czas obejmujący wypadnięcie ostatniej doklejonej rzęsy. Dlatego uzupełnianie powinno być wykonywane co ok. 3 tygodnie.

Przeciwwskazania:

Jak pielęgnować przedłużone rzęsy?

Rzęsy przedłużone należy codziennie rozczesywać silikonową szczoteczką (którą dostaną panie gratis po zabiegu), aby utrzymać efekt rozdzielonych i podkręconych rzęs.
Kosmetyki do demakijażu okolic oczu powinny być bezoleiste, najepiej, gdy jest to specjalistyczna pianka, którą można zakupić w Studio. Należy dbać o higienę oczu i przemywać je codziennie wieczorem.
Nie powinno się również trzeć rzęs podczas demakijażu ponieważ osłabia to ich przyczepność. Makijaż zmywamy delikatnymi ruchami.

Ponieważ bardzo ważne jest zespojenie kleju z kępką –  24 godziny po zabiegu należy unikać basenów, saun, kąpieli parowych, nadmiernego moczenia rzęs oraz intensywnego wysiłku fizycznego