USUWANIE ZMARSZCZEK

Wypełnienie jest doskonałą alternatywą dla chirurgii plastycznej stosowaną w celu wygładzania zmarszczek i ogólnego odmłodzenia twarzy. Od wielu lat jest to popularne rozwiązanie podczas wielu zabiegów medycyny estetycznej.

Substancja wypełniająca to znany lek zmniejszający napięcie mięśni, a także uważany za magiczny eliksir młodości oraz niezawodny sposób na szybkie i skuteczne odmłodzenie skóry.

Zabieg polega na podaniu (iniekcji) małej dawki substancji do wybranych miejsc na twarzy, dzięki czemu likwidujemy problemy wywoływane przez kurczenie się mięśni.

Każdego dnia, gdy uśmiechamy się, marszczymy brwi, wykonujemy ruchy związane z mimiką – następuje skurcz mięśni naszej twarzy. W wyniku tego powstają fałdy skórne powodujące zmarszczki, które z upływem lat stają się coraz bardziej widoczne.

Iniekcja zapobiega starzeniu się skóry oraz redukuje istniejące już zmarszczki, dlatego też najczęściej stosuje się je w okolicy czoła i oczu.

Efekty zabiegu widoczne są po około 3 –10 dniach. Ostateczny wygląd skóry kształtuje się po upływie do 2 tygodni. Korzyści wynikające z zastosowania wypełnienia utrzymują się od 3 do 12 miesięcy. Wskazane jest, aby regularnie powtarzać aplikację w celu podtrzymania jak najlepszego efektu.

Wskazaniado zabiegu:

Obszary poddawaniekorekcji:

Zabieg zawsze omawiany jest z lekarzem. W trakcie konsultacji zbierany jest szczegółowy wywiad i sporządzona zostaje stosowna dokumentacja medyczna.

LECZENIE NADPOTLIWOŚCI

Nadpotliwość ciała, w tym nadmierne pocenie twarzy, głowy, pod pachami czy nadmierna potliwość stóp to choroba, którą należy leczyć.

Cel leczenia nadpotliwości

Celem leczenia nadpotliwości jest zablokowanie receptorów nerwowych zaopatrujących gruczoły potowe, co w efekcie prowadzi do uniemożliwienia nadmiernego wydzielania potu. Podany we właściwy sposób preparat o właściwościach blokujących jego transmisję daje efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. Utrzymują się one kilka miesięcy, a powtórzenie procedury dodatkowo nasila działanie i wydłuża okres, w którym dany rejon ciała się nie poci.

Terapia wspomnianą substancją pozwala ograniczyć pracę gruczołów potowych, niweluje pocenie stóp, zwalcza nadmierne pocenie twarzy i głowy, usuwa nadmierne pocenie pod pachami.

Zabieg iniekcji preparatu blokującego potliwość zawsze poprzedzony jest dokładnym wywiadem medycznym podczas konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej. Ma to na celu zapewnienie Pacjentowi maksimum bezpieczeństwa dla jego zdrowia i wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu.

Efekty zabiegu leczenia nadpotliwości utrzymują się od 9 do 12 miesięcy.

Przeciwwskazania do podania substancjihamującej pocenie:

Modelowanie twarzy

Korekta kształtu nosa

KOREKTA NOSA NATURALNYM BIOPOLIMEREM

Korekta nosa naturalnym biopolimerem to innowacyjna i bezpieczna metoda, która pozwala na osiągnięcie rewelacyjnych efektów. Procedury modelowania nosa naturalnym biopolimerem stanowią doskonałą alternatywę dla zabiegów chirurgicznych – to metody mniej inwazyjne i niewymagające długiego okresu rekonwalescencji.

Modelowanie nosa naturalnym biopolimerem to szybki i bezpieczny sposób na równy i kształtny nos.

Nos jest jedną z najbardziej widocznych części twarzy, a także najczęściej przyciąga spojrzenie. To część twarzy z której najczęściej jesteśmy niezadowoleni i często bywa przyczyną kompleksów. Niezadowolenie z kształtu własnego nosa znacząco wpływa na nasze codzienne samopoczucie, dlatego wiele osób decyduje się na niechirurgiczną, bardzo bezpieczną korektę nosa poprzez zastosowanie naturalnego biopolimeru. Korekcja nosa naturalnym biopolimerem pozwala zlikwidować problem i cieszyć się nosem wymodelowanym tak, jak tego potrzebujemy.

Naturalny biopolimer to polisacharyd, naturalnie występujący w ludzkim organizmie, a dzięki biozgodności, wynikającej z jego naturalnej obecności w skórze, zabiegi z jego wykorzystaniem dają naturalne efekty i przywracają młodzieńczy wygląd.

Wskazania do zabiegu:

Efekty po zabiegu:

NICI LIFTINGUJĄCE BARB 4D

Lifting twarzy za pomocą nici First Lift Barb 4D to doskonała alternatywa dla liftingu chirurgicznego. Metod ta w sposób niezwykle efektowny poprawia owal twarzy, konturuje linię policzków i żuchwy. Nici Barb 4D modelują także podbródek, poprawiają napięcie i jędrność skóry.

Zabieg gwarantuje natychmiastowe wygładzenie zmarszczek oraz poprawę owalu i konturów twarzy. Wprowadzone nici są również odpowiedzialne za prawidłowe nawilżenie przesuszonej skóry. Lifting bezoperacyjny działa nie tylko odmładzająco, ale również przeciwstarzeniowo. Efekty wykonywanego zabiegu utrzymują się przez około 24 miesiące (również po rozpuszczeniu nici) i nie minimalizują się wraz z upływającym czasem, co stanowi jego duży atut (jeśli pacjenci stosują się do zaleceń).

Wskazania:

Efekty po zabiegu:

HIALURONIDAZA

Hialuronidaza to występujący fizjologicznie w organizmie enzym, którego funkcja jest degradacja naturalnego biopolimeru. Hialuronidaza znajduje zastosowanie w medycynie estetycznej – gdzie jest wykorzystywana głównie do usuwania negatywnych efektów zastosowania naturalnego biopolimeru, najbardziej popularnego na rynku wypełniacza. Służy do rozpuszczania wypełnień i leczenia powikłań, umożliwia korektę lub odwrócenie skutków zabiegów

wykorzystujących naturalnego biopolimeru jako wypełniacz.

Pierwsze rezultaty zastosowania hialuronidazy najczęściej są już widoczne po kilku godzinach.

Efekty po zabiegu:

Przeciwwskazania:

Zabiegu nie można wykonać w przypadku:

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Lipoliza iniekcyjna (z wykorzystaniem mezoterapii) to skuteczna metoda trwałej redukcji tkanki tłuszczowej z podbrodka, brzucha, pośladków, nóg i wszystkich innych partii ciała, także tych odpornych na jakiekolwiek diety np. kolana.

Zabieg polega na wstrzyknięciu odpowiednich substancji czynnych, posiadających właściwości lipolityczne, które powodują rozbijanie tkanki tłuszczowej, a następnie jest ona naturalnie wydalana z organizmu. Zabieg jest w pełni bezpieczny i mało inwazyjny, a przede wszystkich zapewnia rewelacyjne efekty. Metoda ta sprawdza się w usuwaniu miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej oraz pośrednio także w modelowaniu sylwetki.

Zabieg wywołuje proces niszczenia komórek tłuszczowych który trwa po 3 tygodniach. Często wystarcza jeden zabieg. Tego rodzaju leczenie jest kontrolowane i bezpieczne, a kuracja pozwala na błyskawiczne osiągnięcie pozytywnych efektów.

Wskazania do zabiegu:

Lipoliza wykonywana jest w celu modelowania i odchudzania poszczególnych części ciała. jeśli występuje:

Przeciwwskazania:

Efekty po zabiegu:

DERMAPEN

Urządzenie Dermapen to nowoczesna technologia automatycznego nakłuwania skóry. Działa na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł, powodując wytworzenie mikrokanalików, przez które wnikają substancje czynne, użyte do zabiegu, co umożliwia wprowadzenie substancji czynnych w głębsze warstwy skóry.

Do przeprowadzenia procedury zabiegowej , stosowane są mezokoktajle używane w tradycyjnej mezoterapii. Zabieg przy użyciu DERMAPEN jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla klienta, a precyzja urządzenia jest nieporównywalna do tradycyjnych metod stosowanych w zabiegach mezoterapii, a funkcja automatycznego nakłuwania skóry zwiększa efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w skórę.

 

Dermapen jest bardzo wszechstronnym urządzeniem umożliwiającym wykonywanie zabiegów na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach czy skórze głowy.

Wskazania do zabiegu:

Efekty po zabiegu: