USUWANIE ZMARSZCZEK

Wypełnienie jest doskonałą alternatywą dla chirurgii plastycznej stosowaną w celu wygładzania zmarszczek i ogólnego odmłodzenia twarzy. Od wielu lat jest to popularne rozwiązanie podczas wielu zabiegów medycyny estetycznej.

Substancja wypełniająca to znany lek zmniejszający napięcie mięśni, a także uważany za magiczny eliksir młodości oraz niezawodny sposób na szybkie i skuteczne odmłodzenie skóry.

Zabieg polega na podaniu (iniekcji) małej dawki substancji do wybranych miejsc na twarzy, dzięki czemu likwidujemy problemy wywoływane przez kurczenie się mięśni.

Każdego dnia, gdy uśmiechamy się, marszczymy brwi, wykonujemy ruchy związane z mimiką – następuje skurcz mięśni naszej twarzy. W wyniku tego powstają fałdy skórne powodujące zmarszczki, które z upływem lat stają się coraz bardziej widoczne.

Iniekcja zapobiega starzeniu się skóry oraz redukuje istniejące już zmarszczki, dlatego też najczęściej stosuje się je w okolicy czoła i oczu.

Efekty zabiegu widoczne są po około 3 –10 dniach. Ostateczny wygląd skóry kształtuje się po upływie do 2 tygodni. Korzyści wynikające z zastosowania wypełnienia utrzymują się od 3 do 12 miesięcy. Wskazane jest, aby regularnie powtarzać aplikację w celu podtrzymania jak najlepszego efektu.

Wskazania do zabiegu:

Obszary poddawanie korekcji:

Zabieg zawsze omawiany jest z lekarzem. W trakcie konsultacji zbierany jest szczegółowy wywiad i sporządzona zostaje stosowna dokumentacja medyczna.

LECZENIE NADPOTLIWOŚCI

Nadpotliwość ciała, w tym nadmierne pocenie twarzy, głowy, pod pachami czy nadmierna potliwość stóp to choroba, którą należy leczyć.

Cel leczenia nadpotliwości

Celem leczenia nadpotliwości jest zablokowanie receptorów nerwowych zaopatrujących gruczoły potowe, co w efekcie prowadzi do uniemożliwienia nadmiernego wydzielania potu. Podany we właściwy sposób preparat o właściwościach blokujących jego transmisję daje efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. Utrzymują się one kilka miesięcy, a powtórzenie procedury dodatkowo nasila działanie i wydłuża okres, w którym dany rejon ciała się nie poci.

Terapia wspomnianą substancją pozwala ograniczyć pracę gruczołów potowych, niweluje pocenie stóp, zwalcza nadmierne pocenie twarzy i głowy, usuwa nadmierne pocenie pod pachami.

Zabieg iniekcji preparatu blokującego potliwość zawsze poprzedzony jest dokładnym wywiadem medycznym podczas konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej. Ma to na celu zapewnienie Pacjentowi maksimum bezpieczeństwa dla jego zdrowia i wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu.

Efekty zabiegu leczenia nadpotliwości utrzymują się od 9 do 12 miesięcy.

Przeciwwskazania do podania substancji hamującej pocenie:

Modelowanie twarzy

Korekta kształtu nosa