Arosha

Arosha to profesjonalne programy zabiegowe ukierunkowane na zwalczanie cellulitu, redukcje tkanki tłuszczowej, a także zwalczające zastoje wodne i obrzęki.

Podstawą zabiegów Arosha są profesjonalne preparaty oraz specjalistyczne bandaże.
Bandaże Arosha to kluczowy element linii zabiegowej. Wykonane są delikatnej bawełny, nasączonej składnikami aktywnymi, co stanowi główną metodę walki z cellulitem oraz intensywny masaż modelujący i drenaż limfatyczny.

Ciało otulone w kokon aktywnych składników przyjmuje je o wiele lepiej, gdyż odbywa się to stopniowo. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło. Tym samym nie działa on odwadniająco na tkankę. Ponadto bandaż nie uciska skóry, a owinięcie w bandaż zapewnia jedynie “kontrolowaną kompresje” stąd też zabieg może być przeprowadzany u osób z problemami naczyniowymi.

Atutem bandaży jest dostosowanie ich działania do konkretnych problemów ciała, a więc doskonałą metodą walki z cellulitem, dodatkowo modelują, ujędrniają i nawilżają ciało oraz walczą z oznakami starzenia się skóry.

Zyskujesz nie tylko widoczną utratę kilku centymetrów w obwodzie! Ekspresowe Programy Arosha oparte na skutecznych, innowacyjnych formułach gwarantują optymalne i efektywne rezultaty w walce z niedoskonałościami skóry takimi jak cellulit, skórka pomarańczowa, zastoje wodne, utrata wiotkości i sprężystości. Redukcja zbędnych centymetrów i widoczna poprawa oznak cellulitu. Odpowiednio dobrane składniki aktywne wnikają szybko w głębokie warstwy naskórka wywołując efekt oczyszczenia i detoksykacji.

Arosha

LIPOFIT

AROSHA LIPOFIT  – Zabieg o działaniu lipolitycznym, intensywnie wyszczuplający, zaprojektowany z myślą o problematycznej partii ciała jaką jest brzuch. Dzięki koncentratom zawierającym specjalną syntezę molekularną, która działa w sposób szybki i ukierunkowany na adipocyty, aktywując ich metabolizm pozwala skutecznie wymodelować oraz zredukować tkankę tłuszczową na brzuchu.

Efektypo zabiegu: