Mezoterapia

mikroigłowa i bezigłowa

Mezoterapia igłowa twarzy (lub inaczej: iniekcyjna) jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na dostarczaniu do skóry właściwej organicznego biopolimeru oraz substancji odżywczych, takich jak witaminy, aminokwasy, mikroelementy czy peptydy biomimetyczne. Odbywa się to za pomocą iniekcji, czyli przy użyciu strzykawki i igły. Dzięki temu składniki aktywne stosowanych preparatów podawane są od razu bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują.

Efekty po zabiegu:

Zabiegi mezoterapii powodują bardzo skuteczne i głębokie nawilżenie skóry. Uzupełniają niedobory witamin oraz minerałów, wspomagają mikrokrążenie i – dzięki stymulacji komórek do produkcji nowych włókien kolagenowych – zwiększają napięcie i elastyczność skóry, redukując oznaki jej starzenia się. Po serii zabiegów widoczna jest wyraźna poprawa gęstości skóry, jej rozjaśnienie i odmłodzenie.

Mezoterapia mikroigłowa powoduje kontrolowane uszkodzenie skóry poprzez jej intensywne mikronakłuwanie. Umożliwia to jej skuteczną biostymulację, rewitalizację i odnowę.

To niechirurgiczna metoda rewitalizacji skóry przy jednoczesnej stymulacji jej naturalnych zdolności regeneracyjnych. Unikalna technologia stosowana w trakcie zabiegu dostarcza skoncentrowane składniki odżywcze z ominięciem bariery naskórka.

Zabieg powoduje ujędrnienie skóry, zniwelowanie blizn potrądzikowych, redukcję drobnych zmarszczek i przebarwień. Pogrubienie skóry i naskórka pozwala nie tylko zredukować istniejące zmarszczki, ale również spowodować zmniejszenie widoczności rozszerzonych naczynek. To samo dotyczy również okolicy oczu. Skóra odzyskuje młody i zdrowy wygląd.

To zabieg medycyny estetycznej, którego celem jest poprawa kondycji skóry. Jest to zabieg alternatywny wobec tradycyjnej mezoterapii igłowej, który polega na ostrzykiwaniu skóry preparatami, w których skład wchodzi kwas hialuronowy, witaminy A, C i E oraz substancje czynne o działaniu regenerującym, przeciwstarzeniowym, wygładzającym i spłycającym zmarszczki.

To całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny sposób na odmłodzenie i odświeżenie skóry wokół oczu. To zabieg, który polecany jest każdemu, bez względu na wiek.

W mezoterapii bezigłowej wykorzystywane są ultradźwięki i elektroporacja, które w nieodczuwalny dla nas sposób ułatwiają drogę przenikania substancji w głąb skóry. Całość trwa zaledwie około 30-40 minut, a daje bardzo szybko zauważalne efekty już po jednym zabiegu. W zależności od stanu skóry polecamy wykonanie od 1-6 zabiegów raz w tygodniu.

Efektypo zabiegu:

Blue Diamond Hialuron

Innowacyjny zabieg z zastosowaniem ampułki z naturalnym, organicznym biopolimerem oraz mezoterapii mikroigłowej. Głównym jego celem jest optymalne nawilżenie skóry, poprawa gęstości oraz jędrności.

Zastosowanie mezoterapii w tym zabiegu świetnie sprawdza się również dla osób z niedoskonałościami skóry np. bliznami, a także chcących poprawić ogólny stan i wygląd swojej skóry.

Do tego rodzaju zabiegu stosowane są preparaty zawierające duże stężenie składnika o właściwościach silnie nawilżających oraz wiążących wodę. Dzięki temu skóra staje się wygładzona, zregenerowana a zmarszczki zostają zredukowane.

Mezoterapia z wykorzystaniem organicznego biopolimeru to doskonałe rozwiązanie nie tylko w profilaktyce przeciwstarzeniowej, ale także w redukcji oznak starzenia.

Efektypo zabiegu:

Zabieg mezoterapii w Studio Urody Angel w Gorlicach

Po zimie nasza cera jest poszarzała i pozbawiona blasku. Klimatyzacja czy suche powietrze wysuszają ją, przez co wygląda na zmęczoną. Jeśli szukasz sposobu na szybką, skuteczną poprawę jej kondycji – skorzystaj z zabiegu mezoterapii, jaki oferujemy w Studio Urody Angel w Gorlicach. Zapraszamy na komfortowe, skuteczne i w pełni bezpieczne sesje, podczas których Twoja skóra odzyska młodzieńczy wygląd dzięki aplikacji bogatych w substancje odżywcze ampułek. Zadzwoń, by poznać szczegóły!

Koszyk

0

No products in the cart.